Статистика
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0
|
14:39 Вшануймо пам'ять жертв геноциду |
25 січня у школі проведено для учнів 7-11 класів усний журнал: "Голокост - трагедія століття"
![ÐолокоÑÑ](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2015/01/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%81%D1%82-300x225.jpg)
У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати…
![](http://berzosh001.ucoz.net/2201/4.jpg)
|
Переглядів: 269 |
Додав: berzosh001
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
| | |