Субота, 13.07.2024, 08:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Бериславський опорний заклад повної загальної середньої освіти

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Наказ "Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів Бериславського опорного закладу повної загальної середньої освіти та Бериславської філії №1 та філії №2"

 


   


Шановні батьки майбутніх першокласників!

Бериславський опорний заклад повної загальної середньої освіти

проводить набір учнів до 1 класу на 2020-2020 рік.

Набір до 1 класу здійснюють вчителі початкових класів:

Гірна О.С.

Шевченко Н.А.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ

ДО 1-КЛАСІВ 2020-2021 Н.Р.

 

Адміністрація закладу повідомляє, що прийом документів майбутніх першокласників 2020-2021 н.р. відбувається

згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти,

затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16. 04. 2018 р. № 367.

 

Прийом документів для зарахування у 1 клас на 2020-2021 н.р. 

проводитиметься з 21 квітня по 31 травня 2020 року. 

 

-Всі батьки можуть подати документи до школи з 21.04.2020 р по 31.05.2020 р.

- З 1.06.20р  по 15.06.20р документи прийматись не будуть!

Прийом заяв (при наявності вільних місць) відновиться з 16.06.2020 р по 31.08.2020 року.

- Першочергове зарахування гарантоване дітям, що проживають в мікрорайоні закладу освіти (від  вулиці Кримської (Луначарського) до вулиці Павловського).

- Наступні мають право на зарахування діти, чиї рідні брати/сестри є учнями школи та діти, чиї батьки є працівниками школи.

На вільні місця з 1.06.2020 р.  по 15.06.2020 р. будуть зараховані діти, що проживають в інших мікрорайонах, шляхом жеребкування.

01.06.2020 р. буде оприлюднено список дітей, зарахованих до 1 класу, та інформацію про можливі вільні місця і процедуру жеребкування. 

 

 Що потрібно взяти для надання документів дитини

до 1 класу на 2020 - 2021 н.р. у БОЗПЗСО

1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки пишуть в день подання документів).

2. Паспорт одного з батьків дитини.

3. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

4. Медична довідка дитини встановленого зразка (ОРИГІНАЛ)

 

 ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

 Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для  надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о “Довідка учня  загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі,  якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

 ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

 Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у "Карті профілактичних щеплень"  (форма № 063/о). "Карта профілактичних щеплень", яка містить. Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

 

5. Копія та оригінал документу, який підтверджує місце проживання дитини:

паспорт одного з батьків або витяг з реєстру(при наявності ID-картки);

- копія та оригінал договору про оренду квартири юридично завірений.

- інші офіційні документи (оригінал та копія), що засвідчують місце проживання дитини.

/Копії всіх документів завіряються відповідно  оригіналів та лишаються в пакеті наданих документів до БОЗПЗСО /

-        Надання документів дитини до зарахування в 1 клас здійснюється батьками  або особами, що їх замінюють.

-        Присутність дитини при наданні документів не є обов'язковою, оскільки співбесіда з нею проводитись не буде.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ

2020-2021 Н.Р. 

 КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

 Стаття 53. Кожен має право на освіту

 1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

 2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

  ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ОСВІТУ" 

 Стаття 12. Повна загальна середня освіта

 п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

 Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

 п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

 Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

 Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

 ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ" 

 Стаття 18. Зарахування учнів

 1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

 2. Зарахування учнів до опорного закладу повної загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.


Прийом учнів до Бериславської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів №1 здійснюється в хронологічному парядку поданих батьками заяв, незалежно від місця проживання, та довідки від лікаря. про готовність дитини до школи.

31 листопада відкривається прийом заяв від батьків майбутніх першокласників. Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку, а тривалість здобуття ними початкової та базової середньої освіти може бути подовжена з доповненням освітньої програми корекційно-розвитковим складником.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами: безперешкодний доступ до приміщення закладу освіти (пандус).

 

Який пакет документів потрібно підготувати для вступу у перший клас 2018/2019 навчального року?

Оригінал документа, що засвідчує особу.

Копія і оригінал свідоцтва про народження дитини. Оригінал потрібен для перегляду, копія буде знаходитися в особовій справі.

Медкартка дитини.

Медична довідка з висновками фахівців.

Сертифікат щеплень (за законом батьки можуть відмовитися від проведення щеплень своїм дітям, а освітня установа не має права відмовити в прийомі в школу з цієї причини).

Заява про прийом у перший клас (за встановленим зразком).

Якщо в школу надходить дитина з сім’ї біженців і вимушених переселенців, то його прийом може бути здійснено при наявності запису дітей в документах батьків або за свідоцтвом про народження. У заяві про прийом батьки повинні вказати адресу, за якою зареєстрований дитина і той, за яким він фактично проживає.

Прийом громадян іноземних держав та осіб, що не мають громадянства, здійснюється нарівні з іншими. Іноземні громадяни всі документи зобов’язані подати українською мовою або зробити їх переклад і завірити його у нотаріуса.

Вхід на сайт
Годинник
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
ЗНО
описание к изображению
описание к изображению
Copyright MyCorp © 2024