Статистика
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0
|
13:14 Майстер-клас для вчителів: " Створення відео" |
10 січня 2019 року Тітком М.І., вчителем інформатики, було проведено майстер-клас для вчителів Бериславського закладу ПЗСО № 1. Метою якого було навчити створювати відео презентації у програмі CorelVideoStudio X10. Учасники майстер-класу вдячні Тітку М.І. за корисну інформацію і практику.
![](http://berzosh001.ucoz.net/01/20190110_112949.jpg)
|
Переглядів: 369 |
Додав: berzosh001
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
| | |