Статистика
Онлайн всього: 4 Гостей: 4 Користувачів: 0
|
11:48 Лінійка під гаслом " Ми єдина Україна ! Ми єдині ти і я" |
З нагоди відзначення Дня Соборності України в навчальному закладі було проведено лінійку під гаслом " Ми єдина Україна ! Ми єдині ти і я" З самого ранку учні прийшли у вишиванках. На лінійці пролунав гімн України у виконанні школярів, звучали патріотичні вірші , родзинкою заходу стало звучання поезії Т.Шевченка " Заповіт" арабською, французькою та англійською мовами у виконанні учениці 6 класу Зарауі Олександри Роже.
![](http://berzosh001.ucoz.net/2201/IMG_20190121_080929-1.jpg)
![](http://berzosh001.ucoz.net/2201/IMG_20190121_080939-1.jpg)
|
Переглядів: 255 |
Додав: berzosh001
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
| | |