Статистика
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0
|
21:16 Флешмоб " Україна -єдина,Україна -це ми" |
Протягом тижня (14-18 січня) в школі між класами проходив флешмоб " Україна -єдина,Україна -це ми",який був приурочений 100-річчю проголошення Акту воз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки
![](http://berzosh001.ucoz.net/263.jpg)
Флешмоб " Україна -єдина,Україна -це ми"
|
Переглядів: 347 |
Додав: berzosh001
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
| | |